A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PERYÖN 2–3 Kasım 2017'de İstanbul Lütfi Kırdar'da

30

PERYÖN 2–3 Kasım 2017'de İstanbul Lütfi Kırdar'da

üst banner
-a A+

17/10/2017

PERYÖN 2–3 Kasım 2017'de İstanbul Lütfi Kırdar'da

    1395 konuşmacı, 654 oturum ve 25 bine yakın katılımcıyı ağırlayan PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, 25’inci yılında da iş dünyasının önemli isimlerini İstanbul’da ağırlıyor.

   Kongre’nin değerli isimlerinden biri UNESCO Gelecek Çalışmaları Programı Başkanı, Futurist Sohail Inayatullah. Kongre’de geleceği doğru yorumlamak için önem taşıyan beş değişimden bahsedecek.

#KızGibiYönet

“Kadınlar poşet çay gibidir. Ne kadar güçlü olduklarını ancak onlar sıcak suya girdikten sonra anlayabilirsiniz”. Eleanor Roosevelt’e ait bu sözden de alınan ilhamla Kongre’de “İçinizdeki Gücü Keşfedin ve İçinizdeki Lideri Bulun” teması çerçevesinde katılımcılara seslenecek DDI-Development Dimensions International Baş Danışmanı Linda Miller, “Kız Gibi Yönet” terimini hayatımıza sokan isim.

 

2014 yılında yaptığı özel bir çalışma ile "kız gibi” tabirine farklı bir soluk getiren Miller, toplumdaki kadın algısına yeni bir bakış açısı sunuyor. Miller’in katılımcılara vereceği ipuçlarına gelecek olur isek; “İçinizdeki gücü keşfedin ve içinizdeki lideri bulun. Güven boşluğunu keşfedin: Araştırmalara göre, liderlik yeteneği söz konusu olduğunda kadınlar ve erkekler arasında anlamlı bir fark yok. Bu bir güven problemi olabilir mi? Kendinize ikaz sinyali oluşturun: Bizi geride tutan şeylerden biri de, işlerin nasıl yürüdüğünü bilmemektir. Bunu değiştirmek için her gün bir şeyler yapabiliriz. Ve son olarak, ilişki ağınızı güçlendirin: Profesyonel olarak büyümenizi ve şirketinizde başarılı olmak için yapmanız gerekenleri fark etmenizi sağlayacak küçük bir networking ve destek grubuna bugünlerde her zamankinden daha çok ihtiyacınız var”.

Kurduğu The Networking B.V. şirketi ile dünya çapında büyük üne sahip olan Charles Ruffolo, da bu yıl PERYON İnsan Yönetimi Kongresi’nde yerini alıyor. NetworKing Platformuyla dünya çapında 20 binin üzerinde profesyoneli birbirine bağlayan Ruffolo katılımcılara network oluşturmanın inceliklerini anlatıyor.

 

Ayşe Arman, Ege ve Haluk Levent renk katıyor…

Kongre bu sene sadece iş dünyasının önemli isimlerine yer vermiyor, medya ve sanat dünyasının sevilen isimlerini de katılımcılarla buluşuyor. 3 Kasım 2017 tarihinde düzenlenecek Kalbiyle Konuşanlar Oturumu; Ayşe Arman ve Haluk Levent’i ağırlarken, Kongrenin ilk gününde konuk olacak Ege, “Bir Kariyerde, Bin Yolculuk” sunumuyla izleyicileri bambaşka bir hikâyeye davet ediyor.Muhabir:Pınar Bel
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017