A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Başak Traktör yeni modellerle geliyor

30

Başak Traktör yeni modellerle geliyor

üst banner
-a A+

Tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım sektöründe önemli yere sahip Adana şehrinde düzenlenen Adana Tarım ve Hayvancılık Fuarı, tarım fuarları içerisinde önemli bir yere sahip, Adana Tarım Fuarı, Tüyap Adana Fuar ve Kongre

26/11/2016

Başak Traktör yeni modellerle geliyor

 

Traktör verimliliğini artıran, yakıt tasarrufu sağlayan radyal lastik uygulamasını da sunmaya başladıklarını anlatan Paşa, “Başak Traktör’ün 2080 ve 2090 modellerine kompresör seçeneği eklenerek arazi şartlarında çiftçimizin günlük bakımlarda zorunlu olan hava filtresi temizliği ve diğer ihtiyaçlar için kompresör opsiyonu sunuluyor” ifadelerini kullandı.

Adapazarı’nda üretiliyor

Temelleri 1914 yılında atılan ve 2012 yılında Sanko Holding bünyesine katılan Başak Traktör’ün Adapazarı’ndaki fabrikası 39 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere yaklaşık 275 dönüm araziye sahip.

Yılda 10 bin traktör üretilebilecek kapasiteye sahip olan Başak Traktör; Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağının yanısıra, ekonomik ve kolay ulaşılabilir yedek parça stokuyla çiftçinin ihtiyacına cevap veriyor.

Tesiste traktörün motor, şanzıman, hidrolik gibi tüm ana parçaları işlenip üretilebiliyor. Yüzde 100 yerli sermayeyle üretim yapan Başak Traktör’ün, farklı segmentlerde 2x4 ve 4x4 çekişli 70 çeşit traktör modeli bulunuyor.Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017