A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Batı Akdenizli doğaltaş ihracatçıları Verona'da

30

Batı Akdenizli doğaltaş ihracatçıları Verona'da

üst banner
-a A+

20/10/2016

Batı Akdenizli doğaltaş ihracatçıları Verona'da

ANTALYA, (DHA) - BATI Akdeniz Bölgesi'nde hizmet veren doğaltaş firmaları, İtalya'nın Verona şehrinde düzenlenen Marmomacc Fuarı'na katıldı. Fuar alanına kurulan stantta ürünlerini tanıtıp, ziyaretçilerini ağırlayan firma temsilcileri, kentin önde gelen firmalarıyla iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

İtalya'nın Verona şehrinde bu yıl 51'incisi düzenlenen Marmomacc Doğaltaş Fuarı, 50'nin üzerinde ülke ve binin üzerinde firmanın katılımıyla düzenlendi. Dünyanın önde gelen doğaltaş üreticisi ülkeleriyle, doğaltaş ithalatçısı firmalarının büyük ilgi gösterdiği fuara, Batı Akdeniz'de faaliyer gösteren doğaltaş ihracatçıları da katıldı. 

Ekonomi Bakanlığı desteğiyle yürütülen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi kapsamında fuara katılan Batı Akdeniz Doğaltaş Kümesi, 60 binin üzerinde profesyonelin ziyaret ettiği fuar alanında stant açıp bölgenin doğaltaş ürünlerini tanıttı, Verona'nın en önemli doğaltaş ithalatı ve satışı yapan Margraff ile Cereser başta olmak üzere firmalara heyet olarak ziyaretler gerçekleştirdi. 

Batı Akdeniz fuarda, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Mustafa Satıcı, BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özel, Selçuk Baysarı, BAİB Genel Sekreteri Fisun Evrensevdi Pektaş tarafından temsil edildi. Doğaltaş sektöründe düzenlenen en büyük etkinlik olan fuar, iş bağlantılarının sağlandığı bir organizasyon olması ve sektöre yön vermesiyle de öne çıkıyor. Fuar alanına kurulu stantta bölge firmaları, Verona'ya götürdükleri ürünleri ziyaretçilere tanıttı ve ihracat potansiyelleri hakkında bilgiler verdi. BAİB standını, Milano Başkonsolosu Hami Aksoy da ziyaret etti. İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Ali Kahyaoğlu da BAİB standını ziyaret ederek ihracatçılar görüşmeler gerçekleştiren ziyaretçilerin arasında yer aldı.Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017