A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

DUBAI FRANCHISE FUARI 29 EKİM'DE BAŞLIYOR

30

DUBAI FRANCHISE FUARI 29 EKİM'DE BAŞLIYOR

üst banner
-a A+

27/10/2017

DUBAI FRANCHISE FUARI 29 EKİM'DE BAŞLIYOR

       Fuara Türkiye’de ki tek temsilcisi Medyafors Fuarcılık aracılığıyla katılacak olan Türk Firmaları Ortadoğulu yatırımcılar ile buluşmak için organizasyonu bir kapı niteliğinde değerlendirmekte ve Ortadoğu pazarını incelemek adına bir fırsat elde etmektedirler. Bu kapsamda alanında başarılı işlere imza atan, Gönül Kahvesi, Turyap, Paşafırını ve Coffeetainer gibi önemli markalar fuarda yer alıyor.

        Ortadoğu, stratejik konumu nedeniyle bir çok iş koluna gerek ulaşım gerek çevresi itibariyle tercih sebebi olmasıyla önem kazanmakta ‘’Dünyaya açılmanın anahtarı’’ olarak değerlendirilen bölge 1,4 Milyarlık Nüfusu ve değişken olarak 1,9 Trilyon USD’ lik yurtiçi hasılası ile güçlü bir ekonomiye sahiptir. Dünya üzerinde küçük bir yer kaplamasına rağmen 1,6 Trilyon USD’lik gayri safi hasılatı ve 51 milyonluk nüfusu ile dünya ekonomisinde 11. Sırada yer almaktadır.


          Bölgenin turizm ile olan yakın ilişkisi de fuarın bölgede başarıya ulaşmasına en büyük etkenlerden biridir. Batı ülkelerde ki franchise rekabetinin artmasıyla düşüşe geçen bölge yerini yeni Ortadoğu pazarına bırakmasıyla bölgenin önemini Türk Firmaları için de oldukça arttırmakta ve konum itibariyle ulaşılabilirliğin kolaylığı da bu konuda önemli yer oynamaktadır. Muhabir:Pınar Bel
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017