A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

EKS Fuarcılık 2016 Yılında yeni projelerini hayata geçirecek

30

EKS Fuarcılık 2016 Yılında yeni projelerini hayata geçirecek

üst banner
-a A+

24/10/2016

EKS Fuarcılık 2016 Yılında yeni projelerini hayata geçirecek

EKS Fuarcılığın sahibi Erkan Demir ile 2016 Yılında Fuar Sektöründen beklentilerini ve EKSPOSHOES Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarını konuştuk.

EKS FUARCILIĞI TANIYABİLİRMİYİZ?

EKS Fuarcılık yakın zaman önce kurularak faaliyet başladı. Ayakkabı fuarlarında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir ekibiz. Çok sayıda fuar organizasyonunda, ayakkabı sektörüne hizmet verdik. Bu süre içinde tecrübeyle birlikte sektörün güvenini kazandık. “Biz bu işi biliyoruz” sloganıyla kurduğumuz EKS Fuarcılığın sermayesi o tecrübe ve güvendir. Hedefimiz; Türkiye ayakkabı sektörünün gelişmesine, ticaret hacminin büyümesine, uluslararası arenada tanınmasına yardımcı olmaktır.

EXPOSHOES FUARINDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

“EKSPOSHOES Antalya” Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı, 07/10 Mart 2016 tarihlerinde, Antalya Fuar Merkezi'nde düzenlenecektir. Fuarda; ayakkabı ve saraciye ürünlerine ait 2016-2017 Sonbahar/ Kış koleksiyonları profesyonellerin beğenisine sunulacaktır. EKS Fuarcılık’ın ilk organizasyonu EKSPOSHOES Antalya Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı olacak. Eksposhoes ayakkabı sektörüne yeni bir heyecan ve soluk getirecektir. Avrupa fuarlarının ardından 2016-2017 Sonbahar/ Kış ayakkabı modasına ait Türkiye’ de düzenlenecek ilk ayakkabı fuarı olacaktır.

Sektörün köklü firmalarının katılımıyla organize edilecek EKSPOSHOES, yeni iş bağlantıları ve yeni pazarlar oluşturmak için tanıtım ve ziyaretçi çalışmalarını özenle sürdürüyor. “Başta Ukrayna, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Azarbeycan, Özbekistan, Romanya, Bulgaristan, İran, Irak, İsrail, S.Arabistan, BAE, Kuveyt, Macaristan, Yunanistan, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa olmak üzere Rusya Federasyonu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu – Körfez ülkeleri, Avrupa ve Afrika’dan gelecek nitelikli yabancı alım heyetlerinin ulaşım ve konaklamalarını karşılayarak fuarımızda ağırlayacağız. Ayrıca Ekonomi Bakanlığımızın değerli destekleriyle alım heyeti çalışmaları da yapılmaktadır. Fuarımıza; yurt içi ve dışından toplam 20.000 profesyonel ziyaretçi getirmeye hedefliyoruz

EKSPOSHOES FUARI DIŞINDA BAŞKA FUARLAR DÜZENLEMEYİ DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ?

Evet;  Eksposhoes dışında da yakın zamanda Antalya ve İstanbul’ da yeni projelerimiz olacak. Bu projeler olgunlaştığı zaman paylaşacağız.

2016 YILI FUAR TAKVİMİNE GÖRE AYAKKABI SEKTÖRÜNDE ANTALYA DA TEK 1 FUAR DÜZENLENECEK ODA EKSPOSHOES FUARI. AYNI TARİHTE İZMİR DE DEAYAKKABI FUARI VAR. KATILIMCILARIN BU YÖNDEKİ GÖRÜŞÜ NASIL OLACAK?

2016 yılının Ekim ayı içerisinde  EKSPOSHOES fuarının İlkbahar/yaz versiyonunu da düzenleyeceğiz.  Hedefimiz; yıl içinde hem yaz, hem kış modası için 2 fuar düzenlemektir.Amacımız hem ihracata hem yurtiçi pazarına dönük bir fuar yapmaktır. Belirlediğimiz tarih bu amaca yönelik uygun bir tarihtir. Aynı tarihlerde farklı illerde aynı sektörde fuar düzenlenemez şeklinde bir yönetmelik yok. Farklı illerde de aynı tarihte fuar yapabilirler. Biz bundan rahatsızlık duymuyoruz. Kendimize güveniyoruz. Onun için başlarken “biz bu işi biliyoruz” sloganını kullandık.    Kısa zaman içerisinde sektörden çok önemli destek ve ilgi gördük. Bu da bizi daha da motive etti. Kararlılıkla ve hızla yolumuza devam ediyoruz.

Aynı zamanda rekabetin etik ve kurallara uygun yapılması halinde kaliteyi arttırdığını düşünüyoruz.  Kaliteyi düşüren tekelciliktir. Alternatifim yok duygusu hantallık ve tembelliği kaçınılmaz hale getirir. Rakipleriniz olduğunda sürekli bir yarış içindesinizdir. Başarılı olmak için daha iyisi, en iyisi olmak zorundasınızdır. Bu rekabette müşteriye hizmet olarak yansır. Bu yola çıkarken bundan memnun olmayacak, rahatsızlık duyacaklarda olacaktı, oldu da. Bunu göze alarak başladık bu işe. Önümüzü kesmek için yapılan,  yapılacaklar bizi yıldıramaz. Bilakis doğru yolda olduğumuzu gösterir. Bizi kendilerine rakip görenler olabilir ama biz kimseyi kendimize rakip görmüyoruz. Biz yaptıklarımızın daha iyisini nasıl yapabiliriz, ayakkabı sektörüne nasıl faydalı oluruz ona odaklanmış bulunuyoruz.Sizlerin aracılığıyla sektörümüzün değerli firmalarına, Ekonomi Bakanlığı, ATSO Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Anfaş’a bize verdikleri değerli destekleri ve katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.”

ZİYARETÇİLER EKSPOSHOES FUARINDA  NELER BULACAKLAR?

Ayakabı ve çanta günümüzde modayı belirleyen unsurlar içinde önemli bir yere sahiptir. Her sezona yeni renk ve tasarımlar damga vurmaktadır. 2016-2017 Sonbahar/ Kış ayakkabı modasına ait Türkiye’ de düzenlenecek ilk ayakkabı fuarı olması sebebiyle, alıcılar Türk Ayakkakabı Üreticilerini ilk defa Eksposhoes’ da görecekler.Fuarda; ayakkabı (kadın ayakkabısı, erkek ayakkabısı, çocuk ayakkabısı, spor ayakkabısı, bot, çizme, iş emniyet ayakkabısı, terlik) ve saraciye ürünlerinin (çanta, valiz, kemer, cüzdan) gibi 2017 Sonbahar/ Kış koleksiyonları ve trendleri  profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır. Bu fuarın hem ayakkabı sektörü ve fuarcılığında deneyimli, profesyonel ekip tarafından organize ediliyor olması, hem de dünyanın 250 merkezinden direkt uçuş seferleri düzenlenen, ülkemizin ve dünyanın en güzel turizm merkezlerinden biri olan, sıcak iklimiyle her mevsim yerli yabancı turist akınına uğrayan, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya’ ya ev sahipliği yapacak olan Antalya’da düzenlenmesi de katılımcıyı olduğu gibi ziyaretçi ve medyayı da bu fuara çekecektir. 

2016 YILINDA FUAR SEKTÖRÜNÜ NELER BEKLİYOR GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİZ?

İhtisas fuarları ihracat yapan / yapmaya çalışan firmalar için için PR faaliyetleri arasında en önemli çalışmalardır. Kaliteli mal üretmek yeterli değil. Ürettiğinizi pazarlayabilmek en az onun kadar önemli. Aynı sektörde imalatçısı, toptancısı, mağazacısı, müşterileriniz, rakipleriniz binlerce insan tek çatı altında toplanmışken orda olmamayı göze alamazsınız. Büyük emek, zaman ve para harcayarak hazırlanan modeller vitrinlerde görücüye çıkar. Yeni iş bağlantıları kurar, siparişler alır, hazırladığınız onlarca model arasından hangilerinin üretileceğinin kararını verirsiniz, eksiklerinizi tamamlarsınız. Dersinizi iyi çalışmışsanız fuardan mutlaka fayda görürsünüz, çalışmamışsanız da nerelerden, nasıl çalışmanız gerektiğini öğrenirsiniz. İçinde bulunduğumuz konjonktür yeni pazarlar bulmanın önemi arttırmaktadır. Fuarlar özellikle piyasaların sıkıntılı olduğu zamanlarda yeni pazarlar bulmak için acil çıkış kapısı, can simidi görevi görürler.  2016 yılının ülke ekonomisine, ayakkabı sektörüne ve fuarcılık sektörüne bol kazançlar getirmesini diliyorum.Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017