A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Emlakta finansman yatırım buluşması!

30

Emlakta finansman yatırım buluşması!

üst banner
-a A+

Gayrimenkul profesyonellerini buluşturan, Türkiye’nin önemli gayrimenkul fuarlarından olan ‘CNR Emlak -Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’ bu yıl 4’üncü kez gerçekleştirilecek.

26/11/2016

Emlakta finansman yatırım buluşması!

 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları ve projelerin yer alacağı fuar, yurtiçi ve yurtdışından kurumsal ve bireysel ziyaretçileri ağırlayacak. CNR emlak Fuarı’na, her yıl olduğu gibi bu yıl da Arap ülkelerinin yatırım fonları ve alıcı grupların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.


KKTC’nin ilgisi büyük

Projelerin sergileneceği fuarda, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Emlak konut GYO ortaklığında hayata geçirilen ‘Büyükyalı İstanbul’ projesi ve Osmangazi Belediyesi tarafından hayata geçirilecek, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi yatırımcılara tanıtılacak. Fuara, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilgisi de büyük oldu. ‘Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği’ fuarda açacağı stantta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki önemli projeleri yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturacak.

CNR Emlak Fuarı kapsamında bu yıl ilk kez 17 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek “CNR İstanbul Emlak Zirvesi” ile Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, finans uzmanları, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ‘Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı’ başlığı altında sektöre dair görüş alışverişinde bulunacak.

 Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017