A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Fuar Yerleri

30

FUAR YERLERİ


ANFA Altınpark Fuar Merkezi Ankara

Altınpark projesi içerisinde Başkent Ankara´nın iktisadi gelişimine ve tanıtımına katkıda bulunmak amacına yönelik olarak tasarlanan Fuar ve Kongre Merkezi uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmiştir. Merkez, modern fuarcılığın gerektirdiği bütün donanıma ve rahatlığa sahiptir. Parkın ana girişi ile doğrudan konumu belirlenmiş, depolar, servis yolu, katılımcı ve ziyaretçi otoparkları ile bağlantısı sağlanmıştır. 7500 metrekare kapalı, 25 bin metrekareden başlayan açık sergileme alanları olan merkez, birbirine bağlantılı 2 bloktan oluşmuştur. 1991 yılı Ekim Ayında açılan bu tesiste her yıl 15´i aşkın uzmanlık fuarı düzenlenmektedir. Fuar Merkezi Altınpark´ın en büyük kapalı alanını oluşturmaktadır. ayrıca istenildiği zaman sergi alanına da dönüşebilen ve fuar alanına dahil olan B Blok, 1500 kişi kapasiteli sahneli salonu ile kongre, konferans ve konser organizasyonlarında ideal ve modern imkanlar sunmaktadır. Kongre Merkezi, Altınpark´ın kendine özgü yapısı ile uyumlu, modern mimarisi ve rahatlığı ile şık bir mekan; toplantı, konferans ve gösteriler için ideal bir ortamdır...
Detay

Antalya Fuar Merkezi Antalya

AEC, Anfaş (Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.) tarafından Nisan 1999 yılında hizmete açılmıştır. AEC 65.000 m2 alan üstüne kurulmuş olup, kapalı stand alanı iki katta toplam 40.000 m2´dir. İki kat birbirine hem çift yönlü yürüyen merdivenlerle hem de dört köşeden merdivenlerle bağlıdır. Ana salonlarının kolonsuz mimari tarzıyla Antalya Expo Center, sektörel fuarlar, spor aktiviteleri, konserler, sinema düzeninde 10.000 kişiye kadar ve kongre düzeninde 4.000 kişiye kadar kapasitede kongreler yapmaya çok uygundur. Merkezimiz, 6 ana salonu, 800 kişiye kadar oturma kapasiteli değişik büyüklükte 18 panel, komisyon ve çalışma odaları, 2000 araç kapasiteli otoparkıyla, çağdaş bir kompleks olarak hizmet vermektedir.
Detay

ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara

Ankara’nın dünyaya açılan kapısı, kusursuz buluşma noktanız Congresium’la tanışın. Congresium’un “mükemmel” ve “devasa” kavramlarını buluşturan mimari estetiği, daha ilk bakışta gözünüzü alacak ve yeni projelerinizle gelecek planlarınızın başlangıcı olacak. Etkinlik ve organizasyonlarınıza başarıyla ev sahipliği yapmak için tasarlanan Congresium, sizi yalnız mimarisiyle değil, gelişmiş teknolojik altyapısı ve çözümleriyle de şaşırtacak. Congresium’un 80.000 metrekarelik kullanım alanı, 10.000 metrekarelik fuar ve sergi salonları, gelecek için tasarlandı ve her ihtiyaca cevap verecek çözümlerle donatıldı.
Detay

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Bursa

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından işletilen bu merkez Güney Marmara’nın en büyük fuar ve kongre merkezidir. Toplam 119.000 m2 alanda 15.000 m2 kapalı, 20.000 m2 açık fuar alanı uluslararası nitelikte imkânlar sunmaktadır. Fuar merkezinde 5000’er m2’lik iki fuar salonu, 2000 m2 fuaye, 2.000 m2’lik servis ve hizmet binası ve 1000 m2’lik toplantı ve kongre binası ile 2.000 araçlık ziyaretçi otoparkı, 2.000 araçlık katılımcılar için özel otopark ve 150 kişilik iki konferans salonu bulunmaktadır. Her farklı alanda yapılan 20 kadar fuar, çevre il ve ülkelerden katılımcı ve ziyaretçileri Bursa’ya çekmektedir.
Detay

Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Antalya

1 Ekim 1997 tarihinde Antalya Kültür Merkezi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi, 3.000 m2 taban alanda olmak üzere iki katta toplam 6.000 m2 kapalı alana sahiptir. Cam Piramit olarak da bilinen Merkez, Sabancı Vakfı tarafından yaptırılarak kullanım hakkı Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmiştir.
Detay

CNR Expo İstanbul

150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.
Detay

Efes Fuar ve Kongre Merkezi Aydın

Efes Kongre Merkezi, tarihin kalbinin attığı yere, Kuşadası’na, modern yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile yeni bir soluk getiriyor: Ege Bölgesi’nde bulunan, toplam kapasite olarak Türkiye’nin en büyüğü Efes Kongre Merkezi kapılarını 30 Ekim 2013´de açtı. Efes Kongre Merkezi’nin sahip olduğu erişim kolaylığı, geniş hizmet yelpazesi ve muazzam Kuşadası limanı manzarası Efes Kongre Merkezi’ni toplantı planlamacıları, organizasyon ve seyahat acenteleri ile profesyonel konferans organizatörleri için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Ege Bölgesi’nin en kapsamlı kongre merkezi, geçmişiyle var olan bu ünlü antik kentin en modern yapısını keşfetmeniz için sizleri Efes Kongre Merkezi’ne davet ediyor.
Detay

EGS Fuar ve Kongre Merkezi Denizli

Kongre ve Kültür Merkezi 4000 m2 kapalı alanda Tiyatro, Konser, Seminer, Panel ve Nikah törenlerinde hizmet vermektedir.
Detay

Fuar İzmir İzmir

Tarihi boyunca ticari ilişkilerin yoğun yaşandığı bir liman kenti olan İzmir, ülke tarihinin ilk fuarlarına da ev sahipliği yapmıştır. İzmir İktisat Kongresi sırasında gerçekleştirilen "Numune Meşheri", daha sonra "9 Eylül Meşheri" (9 Eylül Mahalli Sergisi) adıyla sergiler gerçekleştirilmiş ve bu sergiler 1. İzmir Enternasyonal Fuarı olarak kabul edilmiştir. fuarizmir, İzmir’in tarihi boyunca sahip olduğu bu misyonu sürdürmek için"katılanların işlerini büyütmesine yardımcı olmak"misyonu, "doğru ortam ve koşulları İzmir farkıyla sağlama" vizyonu´ yla kapılarını 25 Mart 2015 tarihinde açtı. Kentin gelişen fuarcılık potansiyeline cevap verebilmek ve sektörün önünde yeni ufuklar açmak amacıyla Türkiye’nin en büyük, en modern, en yeni fuar merkezi olarak, açılışı Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı olan Marble – Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı ile yapılan fuarizmir’de bu fuar 120,000 m2 alanda gerçekleştirildi. fuarizmir, “fuarlar kenti” olarak anılan İzmir’in, sahip olduğu” bilgi”, “beceri” ve “deneyim”lerini, “yenilik”çi anlayışıyla ve İzmirli’nin dostluğu ile çatısı altında birleştirmektedir.
Detay

Grand Cevahir Kongre Merkezi İstanbul

Sahip olduğu ilklerle sektörde farklılık yaratan Grand Cevahir Otel, Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı Kongre Oteli’dir . Avrupa’nın en büyük otel kongre salonuna sahip olan Grand Cevahir Otel, 2500m2 kullanım alanı ile Avrupa’nın en büyük balo salonlarından birini bünyesinde barındırmaktadır.
Detay

Haliç Kongre Merkezi İstanbul

Sahil mimarisinin güzel bir örnegi olan Haliç Kongre Merkezi; kapali mekân, açik hava ve deniz kiyisi etkinliklerinin es zamanli yürütülebildigi, dünyada az sayida bulunan toplanti merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan ve 16.000 m2 açik alana sahip olan Haliç Kongre Merkezi;
Detay

İntercontinental Otel İstanbul

Check In Check Out Guests Rooms Find a Room Farklı ihtiyaçlara yönelik tüm organizasyonlarınızı, iş dünyasının kalbinin attığı toplantı salonlarımızda istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü düzenlemeye açık 15 toplantı salonumuz ile organizasyonlarınız kelimenin tam anlamıyla daha da büyüleyeci geçecek. 10 ile 900 kişi kapasiteli görkemli dekor ve Boğaz manzaralı salonlarımızda, teknik ekipman desteği ve profesyonel personel ile beklediğinizden daha da fazlasını bulacaksınız.
Detay

İstanbul Fuar Merkezi İstanbul

İstanbul´u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan İstanbul Fuar Merkezi, her yıl 100´ün üzerinde fuara ev sahipliği yapmaktadır.
Detay

İstanbul Kongre Merkezi İstanbul

İstanbul Kongre Merkezi, dünya standartlarında teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve misafirlerine sunduğu benzersiz hizmet kalitesi ile uluslararası kongre ve organizasyon merkezidir. 8 kat ve 120.000m2’lik alana sahip olan İstanbul Kongre Merkezi, ulusal ve uluslararası kongreler, konferanslar, sempozyumlar, şirket toplantıları, fuarlar, sergiler, konserler, müzikaller, tiyatro ve film galaları gibi her türlü sosyal, kültürel ve profesyonel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.
Detay

İzmir Hilton Oteli İzmir

İzmir´in merkezinde,İzmir Uluslararası Fuarına, toplantı, konferans, alışveriş ve iş merkezlerine yakın mesafede,denize yakın konumu ile eşsiz bir körfez ve deniz manzarasına sahiptir.
Detay

JW Marriott Hotel Ankara Ankara

Şehrin merkezinde görkemli ve modern mimarisiyle yükselen, başkent Ankara’nın en lüks ve en yeni oteli JW Marriott Ankara.
Detay

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İstanbul

İş, kültür ve sanat dünyasını buluşturan merkezde yer alan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 1996 yılından bugüne, deneyimli kadrosu; çağdaş teknolojik alt yapısı; Türk ve dünya mutfağından yiyecek ve içecek seçenekleri ile misafirlerine hizmet vermektedir. Kongre vadisinin kalbinde bulunan İstanbul Lütfi Kırdar, boğaz manzaralı ve gün ışığı alan salonları, İstanbul’un şık restoranlarının, lüks mağazalarının ve modanın kesiştiği noktadaki konumu ile kongrelerden fuarlara, konserlerden sergilere, her çeşit etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasitededir.
Detay

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi İstanbul

İş, kültür ve sanat dünyasını buluşturan merkezde yer alan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 1996 yılından bugüne, deneyimli kadrosu; çağdaş teknolojik alt yapısı; Türk ve dünya mutfağından yiyecek ve içecek seçenekleri ile misafirlerine hizmet vermektedir. Kongre vadisinin kalbinde bulunan İstanbul Lütfi Kırdar, boğaz manzaralı ve gün ışığı alan salonları, İstanbul’un şık restoranlarının, lüks mağazalarının ve modanın kesiştiği noktadaki konumu ile kongrelerden fuarlara, konserlerden sergilere, her çeşit etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasitededir.
Detay

Sheraton Çeşme Fuar Kongre ve Sergi Merkezi İzmir

Sheraton Çeşme de gerçekleştirdiğiniz her organizasyonda Sheraton’un uluslararası kalite standartları ve tecrübesi ile el sıkışmış sayılırsınız. Toplantınızın mükemmel geçmesi için gereken teknik altyapı, kusursuz hizmet, toplantı alanlarının ihtiyacınıza göre düzenlenmesi tamamen otelimizin profesyonelliği ve sorumluluğu ile güvence altına alınmıştır. Büyük yada küçük tüm organizasyonlarınız işinin uzmanı tarafından anında değerlendirilip, gerçekleştirilir. Toplantı tarihini belirlemenizden itibaren otelden ayrılana kadar geçen zaman içerisindeki tüm organizasyon ve hizmet Sheraton Çeşme tarafından eksiksiz olarak sağlanacaktır.
Detay

Titanik Deluxe Belek Otel Antalya

Antalya’nın incisi Belek’te High Class All Inclusive olarak hizmet sunan, 170 bin metrekare alana yayılmış, 594 odası ile Titanic Deluxe Belek, yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve mavi yengeçleri ile ünlü Beşgöz nehrinin hemen kenarında göz alıcı manzarası ile kusursuz ve unutulmaz tatillerin en özel adresi.
Detay

Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Adana

2006 yılının Haziran ayında kapılarını açan Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, 13.500 metrekare kapalı, 66.500 metrekare açık fuar alanı, özel konferans ve seminer salonları, ideal çalışma ortamı, teknik altyapı donanımı, kafe ve lokantaları, ulaşım, temizlik, kurye, sekreterlik hizmetleriyle şehirde endüstri, tarım ve ticaretin buluşma noktasıdır. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, sanayi ve ticaret odaları ve büyükşehir belediyesi gibi önemli kurumlarla işbirliği yapmaktadır. Adana’nın canlılığına canlılık katan aktif ticaret merkezinde uzun süredir gıda ambalaj, mobilya dekorasyon, kitap, inşaat, tarım, sera, bahçe gibi onlarca sektör tek çatı altında toplanmaktadır. 13.500 m² KAPALI Ve 66.500 m² AÇIK ALAN TOPLAM 80.000 m² FUAR ALANINDA HER ZAMAN MÜKEMMELİ ARAYAN TÜYAP, KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI NİTELİKLİ İMKÂNLAR SUNMAKTADIR. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Detay

Adana Hilton Oteli Fuar ve Kongre Merkezi Bursa

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından işletilen bu merkez Güney Marmara’nın en büyük fuar ve kongre merkezidir. Toplam 119.000 m2 alanda 15.000 m2 kapalı, 20.000 m2 açık fuar alanı uluslararası nitelikte imkânlar sunmaktadır. Fuar merkezinde 5000’er m2’lik iki fuar salonu, 2000 m2 fuaye, 2.000 m2’lik servis ve hizmet binası ve 1000 m2’lik toplantı ve kongre binası ile 2.000 araçlık ziyaretçi otoparkı, 2.000 araçlık katılımcılar için özel otopark ve 150 kişilik iki konferans salonu bulunmaktadır. Her farklı alanda yapılan 20 kadar fuar, çevre il ve ülkelerden katılımcı ve ziyaretçileri Bursa’ya çekmektedir.
Detay

Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi Diyarbakır

2008 yılının Haziran ayında işlerlik kazanan Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi, bölge ekonomine çok büyük hareketlilik kazandırmıştır. Güneydoğu Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın kadim ticaret başkentinde, tarım hayvancılık, otomobil, inşaat, asansör, iş makineleri, tesisat gibi onlarca sektör tek çatı altında modern alt yapısıyla hizmet sunmaktadır. 10.000 m² KAPALI ve 57.000 m² AÇIK ALAN TOPLAM 67.000 m² FUAR ALANINDA HER ZAMAN MÜKEMMELİ ARAYAN TÜYAP, KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI NİTELİKTE İMKANLAR SUNMAKTADIR. Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Detay

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi medeniyetlerin beşiği İstanbul’da, bugün ve gelecekte sayısız iş imkanları sunan uluslararası ticari fuarların önemli bir buluşma noktasıdır. Dünyanın çok sayıda ülkesinden gelen katılımcı ve ziyaretçi 50’yi aşkın fuar ve etkinlik kapsamında ulusal ve uluslararası standartta hizmet ve altyapıdan yararlanmaktadır. Bu global platform her yıl yaklaşık 60 ülkeden 14.000 katılımcı ve 70 ülkeden 2 milyona yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. 120.000 m² KAPALI ve 25.000 m² AÇIK TOPLAM 145.000 m² FUAR ALANINDA, HER ZAMAN MÜKEMMELİ ARAYAN TÜYAP HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI NİTELİKTE İMKANLAR SUNMAKTADIR. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Detay

Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi Konya

Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi; ülkemizin ihracat atağında çok önemli katkısı olan Anadolu endüstrisinin gücünün sergilendiği ticari fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Çağlar boyunca tarihi ticaret yollarının kesişim noktasında yer alan Konya şehri, çok yönlü endüstriyel ve kentsel gelişmişlik düzeyi, zengin kültürel mirası, ulaşım ve konaklama olanakları ile fuarcılık sektöründe önemli bir rolü üstlenmiştir. 66.000 m² KAPALI ve 20.000 m² AÇIK TOPLAM 86.000 m² FUAR ALANINDA, HER ZAMAN MÜKEMMELİ ARAYAN TÜYAP HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI NİTELİKTE İMKANLAR SUNMAKTADIR. KONYA TİCARET ODASI - TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Detay

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Samsun

2014’te faaliyete geçirilen Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi, Karadeniz’in büyüyen uluslararası ticaret potansiyelinin merkezinde, Kuzey Anadolu’nun en büyük liman şehrinde, Tüyap kimliğinin ve kalitesinin bir numaralı temsilcisi olarak hizmet sunmaktadır. Şehrin rekabetçi iklimini yansıtan hareketliliğine paralel olarak büyüyüp gelişen bu aktif ticaret merkezinde mobilya, inşaat, tarım, gıda, kitap gibi önemli sektörler tek çatı altında toplanmaktadır. 8.000 m² KAPALI ve 50.000 m² AÇIK ALAN TOPLAM 58.000 m² FUAR ALANINDA, HER ZAMAN MÜKEMMELİ ARAYAN TÜYAP, KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI NİTELİKTE İMKANLAR SUNMAKTADIR. Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Detay

Viaport Marina İstanbul

Detay

WOW Kongre Merkezi İstanbul

WOW Convention Center 6500 kişi toplantı kapasitesi ile İstanbul´un en büyük konaklamalı kongre merkezidir. Uluslararası ve ulusal kongrelere, toplantı, fuar ve düğün gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilen ve iki bloktan oluşan WOW Convention Center’ın toplam 34 salonu bulunuyor. WOW Convention Center A Blok’ta yer alan 3108 m2 büyüklüğündeki Safir Salonu ‘İstanbul’un en büyük salonu’dur. Aynı blokta 20 kişiden 235 kişiye kadar hizmet veren 6 adet toplantı odası daha bulunuyor.
Detay