A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

“İş’te En iyi Teklif” sunan fuar,12 Ekim’de kapılarını açıyor

30

“İş’te En iyi Teklif” sunan fuar,12 Ekim’de kapılarını açıyor

üst banner
-a A+

09/10/2017

“İş’te En iyi Teklif” sunan fuar,12 Ekim’de kapılarını açıyor

Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından, franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor. Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 15. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı açılış töreni 12 Ekim saat 11.00 de yapılacak. Her yıl yeni girişimcileri markalarla buluşturmanın ötesinde birbirinden iddialı projelerin gün yüzüne çıkmasını sağlayan Bayim Olur musun Franchising Fuarı, bu yıl 15. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. CNR Fuar Merkezi 7’nci salonda gerçekleştirilecek tören, Kalkınma Bakanı Sn. Lütfi Elvan, Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Sn. Egemen Bağış, Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı Sn. Michael Eyre, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu Başkanı Sn. Dr. Alan Escalona, WFC Genel Sekreteri Sn. Dr. Hatem Zaki ve UFRAD Franchising Derneği Başkanı Sn. Dr. Mustafa Aydın teşrifleriyle gerçekleştirilecek.

22.000 m2 alanda, Ulusal ve global ölçekte 300’e yakın markaya ve 38 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan fuar, yabancı yatırımcılarında ajandasında ilk sırada yer alıyor. Yurt dışı katılımlarının da yoğun yaşandığı fuar, Çin, Kanada, Fransa, Endonezya, Kore, Lübnan, Malezya, Filipinler, Rusya, İngiltere, Mısır, Arjantin, Tayland, İspanya, Avustralya, Meksika, ABD, Brezilya, Kolombiya ve Guatemala’dan gelen yatırımcıları ve heyetleri Türk markalarıyla buluşturacak. Bayim Olur musun Franchising Fuarı, franchise veren markalara ürün ve hizmet konusunda destek olan tedarikçi firmaları ’Tedarikçi Özel Bölümü’nde sektörün tüm paydaşlarıyla buluşturuyor. Ayrıca, Dünya Franchise Zirvesi kapsamında; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu (EFF) toplantılarına da ev sahipliği yapacak olan fuar, Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye kadar birçok önemli ülkenin franchise dernekleri üye markaları ve yetkililerinin yanı sıra ekonomi bakanlarını İstanbul’da bir araya getirecek. Öte yandan Bayim Olur musun Fuarı kapsamında 4 gün boyunca UFRAD tarafından hem girişimcilere hem de markalara yol gösterici nitelikte seminerler düzenlenecek.

Türkiye’nin en önemli franchise markalarını aynı çatı altında buluşturmak için yola çıktıklarını söyleyen Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu,yatırımcılara bu fuarı gezmeden yatırım yapmayın çağrısında bulundu. Medyafors olarakfranchising sistemine ve gelişimine önem verdiklerini söyleyen Helvacıoğlu, “Bu konuda yurt içinde ve yurt dışında önemli çalışmalara imza atıyoruz.Yeni iş fırsatları arayan girişimcileri, franchise ağıyla büyümek isteyen markalarla bir araya getiriyoruz. Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nın diğer fuarlardan ayrıştığı nokta, başarısının ölçülebilir olması. Fuarın yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılarının her zaman takdir ve teşekkürlerine layık olabilmenin haklı gururunu taşıyoruz. ‘’dedi.

UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın ise konuyla ilgili ‘’UFRAD’ın desteklediği 26. ve Medyafors tarafından düzenlenen 15. Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nda bu yılda yüzlerce katılımcı markanın, on binlerce yatırımcı ile bir araya gelecek olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. UFRAD olarak uzun yıllardır Medyafors ile yürüttüğümüz başarılı işbirliğimiz sonucunda fuarımız bugün dünyanın en büyük fuarlarından biri. Asla unutmamalıyız; markalaşma bir kültürdür. Marka, sadece bir ürün logosu ya da bir kutunun üzerindeki amblemden ibaret değildir. Markalarımız ekonomimizin öncüleri, dünyaya açılan kapılarımızdır’dedi.

 

 

AÇILIŞ PROGRAMI / OPENING PROGRAMI

12 Ekim/ October 2017 CNR EXPO CENTER 7. HALL

 

SunucuArzu ŞİMŞEK

 

Saat 11.00: Açılış Konuşmaları / Opening Ceramony

 

Medyafors Fuarcılık A.Ş

Sn. Aycan Helvacıoğlu - Genel Müdür - General Manager

 

Coldwell Banker Türkiye ‘’Ana Sponsor‘’

Sn. Dr. Gökhan Taş - Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı - President


Avrupa Franchise Federasyonu

Sn. Michael Eyre - Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı - President

 

Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu

Sn. Dr. Alan Escalona - Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu Başkanı - President

 

Dünya Franchise Konseyi

Sn. Dr. Hatem Zaki - WFC Genel Sekreteri - General Secretary

 

UFRAD Franchising Derneği

Sn. Dr. Mustafa Aydın - UFRAD Başkanı - Ufrad President

 

T.C. Devlet ve AB Eski Bakanı 
Sn. Egemen Bağış - Former Minister of European Union & State

TC. Kalkınma Bakanı
Sn. Lütfi ELVAN - Minister of Development

 

Horon gösterisi

 

Sponsorlara plaket takdimi

 

12.00-12:30: Kurdele Kesim Töreni ve Fuar Alanı Kısa Gezi

Haberin Linki: : http://bayimolurmusun.com.tr/Muhabir:Pınar Bel
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017