A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Köln’de Düzenlenen Motosiklet Fuarına Yoğun İlgi

30

Köln’de Düzenlenen Motosiklet Fuarına Yoğun İlgi

üst banner
-a A+

20/10/2016

Köln’de Düzenlenen Motosiklet Fuarına Yoğun İlgi

Almanya’nın Köln kentinde iki yılda bir düzenlenen ‘İntermot 2016’ motosiklet fuarı, motor tutkunlarından yoğun ilgi görüyor.

 

Köln fuar merkezinde 200 bin metrekare alana kurulan fuarda, son teknoloji motosiklet,bisiklet ve bunların yan ürünleri sergileniyor. Fuarda, Japon motosiklet firmaları yeni spormodel motosikletleriyle ön plana çıkarken, bu yıl sergilenen elektrikli bisiklet modellerindeki artış göze çarpıyor. Fuara, dünyanın çeşitli ülkelerinden bin 100 firma katılırken, Türkiye iki firmayla temsil ediliyor.

42 yıl önce Düzce’de üretim yapmaya başlayan AnlasAnadolu Lastik Sanayi şirketinin Pazarlama ve İhracat Müdürü Enver İş, hemen hemen her Avrupa ülkesine ihracat yaptıklarını söyledi. Dünyada ilk feda büyük motosikletlere kış lastiği yaptıklarını belirten Enver İş, “Türkiye’de aslına bakarsanız lastik üretimi çok ileride. Bunu çok insan bilmiyor ama Formula lastiği olsun, yüksek performanslı araba lastiği olsun üretimi Türkiye’de yapılıyor. Motosiklet tarafına baktığımızda maalesef bu istediğimiz düzeyde değil. Dünyadaki devlerin arasında biz küçük kalıyoruz ama hedef burada niş pazarlar yakalayıp, Türkiye’deki markalaşmayı ve bilinirliliği artırıp bunu da dünyaya yaymak” dedi.
200 binden fazla kişinin ziyaret etmesi beklenen İntermot 2016 fuarı yarın sona erecek.Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017