A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

SİLAHTA KORKUTAN KALİTE

30

SİLAHTA KORKUTAN KALİTE

üst banner
-a A+

31/10/2016

SİLAHTA KORKUTAN KALİTE

İSTANBUL SİLAH SANAYİ sportif amaçlı av tüfekleri üretmek üzere İMES Sanayi Sitesi’nde 2003 yılında kurulmuş yeni bir firma olsada, şirket sahibi Sn. Erol Kurt bu sektörde 25 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bu süre içerisinde sahibi olduğu firmalar, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere tüm dünya ülkelerine ciddi miktarlarda gerek pompalı gerekse yarı otomatik av tüfekleri üretip ihraç ederek ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.

İSTANBUL SİLAH SANAYİ kuruluşundan itibaren kendi tescilli markaları olan yarı otomatik İMPALACZ TURKAMİKADOtüfeklerini üretmiş ve başarı ile pazarlamıştır. Hali hazırda sektörde önde gelen silah firmalarından biri olan WINCHESTER için pompalı av tüfekleri ve çeşitli silah parçaları üretmektedir. iSTANBUL SİLAH SANAYİ, patenti alınmış, tüm tasarım ve mühendislik çalışmaları ile üretip, testlerini başarı ile tamamladığı yeni yarı otomatik, kinetik tepkime sistemi ile çalışan İMPALA PLUS tüfeğini gururla pazara sunmaktadır. Firma 2016 yılı ikinci yarısında tüm faaliyetlerine kendisine ait 18.000 metrekare modern yeni fabrika binasında sürdürecektir.

Tesis Güvenlik ve Yivli Silah Üretim İzin Belgeleri’ ne de sahip olan firma her sene yaklaşık %25’ e yakın büyüme oranı ile av tüfeği ve savunma sanayii sektörlerinde ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Kaliteli ve zamanında üretim hedefi ile çalışan firma günümüzde, ISO 9001 kalite sistem belgesine sahip, yaklaşık 230 kişi istihdam sağlayan, çalışanlarının u mühendis ve teknik ekipten oluşan, her türlü imalat ve ölçüm sistemlerine sahip, teknolojiye ve insana sürekli yatırım yapan, tüm Ar-Ge faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren, gerçekleştirdiği Ar-Ge faaliyetleri sonucunda kendisine ait birçok faydalı model ve patent sahibi olan bir kuruluş olarak ve sürekli büyüyerek iş yaşantısına gururla devam etmektedir.Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017