SON DAKİKA

FUAR TV

SOLAR SEKTÖRÜNE İLGİ BÜYÜK

Bu haber 29 Mart 2019 - 15:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.
SOLAR SEKTÖRÜNE İLGİ BÜYÜK

4 – 6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşacak olan Solarex İstanbul Fuarı; bir kez daha sektörün öncü firmaları ile çok sayıda profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeye hazırlanıyor. 12. kez düzenlenecek olan fuar; bu yıl da ülkemizde solar endüstrisinin en büyük ve prestijli merkezi olma özelliğini sürdürüyor

Solarex İstanbul Fuarı; sadece bir ticaret platformu olmanın ötesinde sektördeki yeniliklerin görücüye çıktığı, en son trendlerin sektör profesyonelleri ve uzmanlarca masaya yatırıldığı bir paylaşım alanı olma özelliği de taşıyor. Alanında uzman isimlerin yer aldığı ilgi çekici etkinlikler, sektör profesyonellerine ışık tutuyor.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji İşleri Genel Müdürlüğü’nden Solarex İstanbul’a Destek

Uluslararası Solarex İstanbul Fuarı’nda, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji İşleri Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Ticaret Bakanlığı da Alım Heyeti programı ile destek veriyor.

Solarex İstanbul Fuarı’na özel olarak düzenlenen Alım Heyeti programı, Ticaret Bakanlığı Koordinatörlüğü’nde ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde, tüm yurt dışı temsilciliklerinden firma yetkililerinin katılımıyla yapılacak.

04 – 06 Nisan 2019’da, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Solarex İstanbul Fuarı’nın tanıtım çalışmaları dünya genelinde devam ediyor. Hazırlıkları son hızla devam eden, Solarex İstanbul’a iştirak edecek firmaların, bir an önce yerlerini ayırtmaları gerekiyor. Fuar, dünyada ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çeşitli konuların tartışılacağı arenaya ev sahipliği yapacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA