A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Tekstil ve moda dünyasının en prestijli fuarı Premiere Vision, İstanbul’da

30

Tekstil ve moda dünyasının en prestijli fuarı Premiere Vision, İstanbul’da

üst banner
-a A+

20/10/2016

Tekstil ve moda dünyasının en prestijli fuarı Premiere Vision, İstanbul’da

 

 

CNR Expo’da düzenlenen ve Almanya,  ABD, İspanya, İtalya gibi 9 farklı  ülkeden 111 katılımcı firmanın yer aldığı fuar, İstanbul’daki 5’inci sezonuna  “merhaba” dedi.

En az 5 bin profesyonel ziyaretçinin beklendiği, uluslararası iplik,  kumaş, desen, aksesuar ve denim üreticilerinin yer aldığı fuarda, 2017-2018  sonbahar/kış koleksiyonları ve sezona dair yenilikler sergileniyor.

 
 

Üç gün sürecek Premiere Vision İstanbul Fuarının açılışında AA  muhabirine açıklamalarda bulunan Premiere Vision CEO’su Philippe  Pasquet, tekstil ve Moda sektörünün en prestijli etkinliğini İstanbul’da  düzenlemekten büyük keyif aldıklarını belirterek, “Uluslararası jeopolitik  koşulların oldukça güç olduğu bu dönemde moda endüstrisinde etkin rol oynayan bu  ülkeye yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

3 gün sürecek

Türkiye’nin sağlam ekonomisiyle finansal olarak dünya genelinde önemli  bir rol oynamaya devam edeceğini dile getiren Pasquet, uluslararası  organizasyonları da düzenleyen grup olarak Türkiye’ye inandıklarını ve  güvendiklerini söyledi.
Pasquet, dünyada sadece 5 ülkede düzenlenen bu fuarın Türk modacı ve  tekstilcilerine katkısı olduğunu, onları uluslararası pazarlara açtığını  kaydederek, “Premiere Vision fuarının katılımcı firması olmak çok önemli”  diye konuştu.

Uluslararası iplik, kumaş, desen, aksesuar ve denim üreticilerinin yer  aldığı fuarda, 2017-2018 sonbahar/kış koleksiyonları ve sezona dair yenilikler  sergileniyor. 3 gün sürecek fuarın 5’inci sezonunda fuar katılımcılarının yeni  koleksiyonları arasından seçilen ürünlerin yer aldığı ilgi çekici ve ilham verici  bir sergi hazırlandı.Muhabir:firstname lastname
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017