A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

UZAKROTA TRAVEL SUMMİT

30

UZAKROTA TRAVEL SUMMİT

üst banner
-a A+

18/10/2017

UZAKROTA TRAVEL SUMMİT

           17 Kasım’da FAİRMONT QUASAR İSTANBUL’da düzenlenecek turizm zirvesinde önemli başarılar elde etmiş isimler yer alacak . Ana Salon - Lüks Seyahat - Teknoloji - Küresel Vatandaşlık olmak üzere 4 salon, 1 fuaye alanı ve 1 b2b alanı olmak üzere 6 bölümde 1500 sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleşecek

 

        2017 yaz turizm sezonunun bitmesiyle gerçekleşecek olan Uzakrota Travel Summit’te özellikle otel,acente,teknoloji ve ajans gibi sektörlerden profesyonel katılımcıların yanı sıra turizm konusunda isimlerinden söz ettirmiş bloger’larda katılım gösterecek.

      70 konuşmacının acente ve otel temel alınarak Türkiye turizmine faydası ve alınan risklerin fırsata çevrilmesi gibi çeşitli konularda 1500 profesyonelle sektörün nabzını tutacakları zirvede teknoloji ve dijital dünyadan da tanınmış simalar yer alacak.

Uzakrota Travel Summit 2017’ye katılım, program ve konuşmacılar hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.uzakrota.com/summit17 adresinden yayın yapan etkinlik sayfası ziyaret edilebilir.

 Muhabir:Pınar Bel
+90 212 296 86 86
-a A+

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Giriş


FranchiseEurasia Expo Antalya 2017